המלצות מלקוחות

התקשרו עכשיו

050-6530077

14/09/2021אילן הוצנסקי, באר שבעצביעה של מספר מוקדים בדירה, כולל קילוף צבע ישן ותיקוני טיח
התרשמתי לטובה. העבודה היתה מהירה, הם הקשיבו לדברים שביקשתי והגיעו גם לנקות ספה שנישאר עליה אבק בסיום העבודה. המחיר היה מעט יקר לטעמי. בסך הכל אני מרוצה.
14/09/2021מ.ענבר, עומרתיקון קירות שספגו רטיבות וצביעה
היה בסדר! בסה"כ הייתי מרוצה.
13/09/2021אסף צרפתי. באר שבעשיפוץ מספר משרדים, שכלל עבודות צבע, אינסטלציה, חשמל, איטום ועוד
עובד איתנו כבר 5 שנים, ביצע אינספור עבודות. הוא סופר מקצוען, סופר אמין ואיכותי. לא יקר מדי, לא מחפש לגזור במחיר, אך ורק מה שדרוש לנו. אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!
01/08/2021ה.ארנסט, עומרטיח מעוצב דמוי אבן טבעית על חומות החצר
יעקובי אברהם עשה עבורי טיח מעוצב בחצר. ביצוע עבודה ברמה מקצועית גבוהה ביותר. דייקנות בלוח זמנים. אמינות אישית ללא רבב. מזל גדול נפל בחלקי שזכיתי שנשלח אלי ממרומים. ממליץ בחום לכל אדם שזקוק לבעל מקצוע טוב אמין ישר ודייקן. יישר כח אברהם ותודה על העבודה.
23/06/2021יהושוע כהן, באר שבעתיקון דליפה מהגג, צביעה, התקנת כלים סניטריים וברזים
אדם מאד ידידותי, עומד בלוחות זמנים ועושה עבודה טובה.
23/06/2021גל לוי, באר שבעשיפוץ שבילי בטון ויציקת בטון לפסל במשקל טון
רק קומפלימנטים יש עליו! כל סטיגמה על קבלנים הוא שבר לי. בניגוד לכאלו שרוצים לצמצם, הוא עשה אקסטרה כדי שאהיה מרוצה.
25/02/2021גלינה סקבורקוב, באר שבעהתקנת רצפות, החלפת אריחים, צנרת מים, וצביעה
Мне ребята делали ремонт. Работа качественная, все было сделано вовремя. Работают чисто, аккуратно. Приятные в общении люди. Главное, что есть гарантия на работу.‏
החבר'ה עשו תיקונים בשבילי. העבודה באיכות גבוהה, הכל נעשה בזמן. הם עובדים בצורה נקייה ומדויקת. אנשים נחמדים לדבר איתם. העיקר שיש אחריות לעבודה.
02/02/2021הדס אוחיון, באר שבעצביעה מחוץ לבית, תיקון מתקני מים, ניקוי מרזבים, התקנת ברזים ואסלות
אנשים טובים, מחיר סביר, איכות ומקצועיות ללא פשרות. מומלצים בחום!!! אלופים!!!
25/12/2020גלית יער, להבים תיקון פיצוץ מים
הוא אמין, מבין עניין ובעל תודעת שירות מעולה. החברה שעבדו על התקלה היו מאד אדיבים ונחמדים. אני מאד מבסוטית.
30/11/2020האני אוחיון, ועד בית באר שבע תיקון פיצוץ מים בצנרת
שירות אדיב במחיר סביר, הם עמדו בזמנים ונעשתה עבודה יסודית מאד.
22/09/2019ענת גרדוס, באר שבע‏צביעת הדירה, שיפוץ חדרי שרותים ומקלחת
הם היו מעולים! עמדו בזמנים, פיקחו על הפועלים ואמרו להם לפרק ולעשות מחדש עד שהיו מרוצים. הם הביאו חומרים ברמה הטובה ביותר והיו אמינים בצורה יוצאת דופן. היחס היה אדיב ונעים, מאד ממליצה!
15/01/2018צור וילמן, מצפה רמוןשיפוץ דירות במצפה רמון
אברהם ומנחם יעקובי ביצעו עבורי עבודת שיפוץ מקיפה בשלוש דירות. הם ביצעו שבירת קירות, בנייה, תיקוני שפכטל, צביעה, אינסטלציה חדשה והקמת חדר אמבטיה חדש לגמרי. העבודה מקצועית מאד. הם היו סובלניים לשינויים והתאמות שנדרשו במהלך העבודה כתוצאה מעבודה של בעלי מקצוע נוספים או כחלק ממחשבות חדשות שהתאפשרו כתוצאה מאפשרויות שנפתחו. כל דבר שביקשתי הם ביצעו בצורה טובה, כל דבר שביקשתי לברר, למדוד, לתקן או להתעכב עליו קיבל הענות מלאה. הם עזרו לי לעבוד עם קבלני משנה שונים שהפעלתי במקביל, אישרו עבודה טובה, וביקרו כאשר התבצעה עבודה לקויה. ביקרתי באופן יומיומי באתר העבודה והמפגש איתם ועם הפועלים שלהם היה אדיב, מכבד ובעיקר מקצועי מאד. אני מתכנן להמשיך לעבוד איתכם בפרוייקטים נוספים, וממליץ על כך.
21/08/2017אלברט לוי, עומר עבודות פיתוח חצר וילה
האחים יעקבי ביצעו בביתי מספר פעמים עבודות חוץ: יציקות, אבנים משתלבות וריצוף. תיקנו בעיות מהותיות שהקבלן של הבית השאיר, ביצעו עבודה באיכות מעולה, והיו מדוייקים ואמינים בצורה שלא תיאמן! לא סתם הזמנתי אותם לעבודות נוספות. ממליץ בחום!
01/02/2015מיי ליידי דיזיין ביי חיים בר שיפוץ וילה בבאר שבע
הקבלן יעקבי שיפוצים ביצע שיפוץ נכס שבבעלותנו, הכולל עבודות שפכטל וצביעה, קרמיקה, גבס איטום, ניקוז, ופרוקים.הקבלן יעקבי שיפוצים ביצע את העבודות באופן משביע רצון ובמקצועיות רבה.יש לציין כי העבודות בוצעו בלוח זמנים צפוף ביותר, והקבלן עבד ביעילות רבה וסיים העבודות בזמן שתוכנן.עלי לציין את מקצועיותם, רצינותם ואת כושר הארגון של האחים יעקובי אברהם ומנחם.אנו ממליצים על הקבלן יעקבי שיפוצים בכבוד רב,חיים בר - מנכ"ל
30/01/2015יפה, נאות מרגלית- רשת חינוך לגיל הרךעבודות שיפוצים ופיתוח במעון במושב פטיש
יעקבי שיפוצים ביצעו עבורנו עבודות פיתוח ושיפוצים של מעון יום לילדים במושב פטיש.עבודות הפיתוח כוללות חפירה ויישורי שטח, אבני גן, מצעים, ריצוף באריחי גומי ודשא סינטטי.עבודות השיפוצים כוללות צביעה, אלומניום, טיח ושפריץ ועוד.העבודות בוצעו לשביעות רצוננו המלאה, תוך עמידה בלוח הזמנים.הנני להמליץ על הקבלן.
27/01/2015טל אמיר, רביב אי.סי.אס בע"מ עבודות שיפוצים ברביבים
הקבלן יעקבי שיפוצים ביצע במפעל רביב עבודות שונות כגון: עבודות גבס, צביעה, ליטוש בטונים, יציקת בטונים ועוד.הקבלן ביצע את העבודות לשביעות רצוננו המלאה, וכמו כן עמד בלוח הזמנים.יחסו של הקבלן לעבודה הינו רציני וראוי לציון.הנני להמליץ על הקבלן.בברכה,טל אמירמהנדס אחזקה
04/12/2013נזרי נילי, באר שבע שיפוץ בית בבאר שבע
לאברהם ומנחם - יעקבי שיפוצים,בתחילת דברי ברצוני להודות לכם בשמי ובשם יגאל על העבודה המסורה והמקצועית שבצעתם בביתנו, בית קרקע בנוה נוי הן בריצוף הגינה, שיפוץ כל חזית הבית וצביעתו, חיפוי עמודים וכו'.עמדתם בהבטחתכם, העבודה התבצעה ברצף ללא דחיות, לא חסכתם בחומרים יקרים וטובים בביצוע העבודה, יעוץ מקצועי במהלך העבודה, ויותר מכל אמינות.ממליצה בחום.
04/12/2013ל.עמית, באר שבע צביעה חיצונית, עבודות קרמיקה, טיח מעוצב
העבודות בחצר ביתנו ( קרמיקה , טייח מעוצב , צביעה חיצונית ועוד ...) נעשו לשביעות רצוננו המלאה .
21/12/2012עידו צמיר, חב' אנסטורג' ישראל הנחת תשתיות תקשורת בדימונה
הקבלן יעקבי שיפוצים נשכר על ידנו לביצוע עבודה של חפירת תעלות והנחת תשתית לקווי בזק.למרות שהעבודה בהיקף קטן יחסית, הקבלן הסכים לבוא לקראתנו ולבצעה במחיר הוגן, בכל אופן נמוך ביחס לקבלנים אחרים שהציעו.הביצוע בשטח היה ברמת מקצועיות גבוהה מאד. הקבלן רכש את כל החומרים הנדרשים באיכות גבוהה, וביצע את העבודה בצורה מיטבית ובהתאם ללוח הזמנים שנקבע.נקודות בולטות בעבודה עם קבלן זה:1. רמת אמינות גבוהה. לאחר זמן קצר נוכחנו כי אין צורך בהשגחה בשטח מכיוון שהקבלן מבצע את התוכניות בדיוק כפי שסוכם.2. הקבלן תרם מהידע שלו כך ששינינו פרטים בתוכנית תוך כדי - בהתאם לעצותיו.תכונות אלו אשר אינן נפוצות אצל קבלנים בכלל ובענף התשתיות בפרט, הופכות את יעקבי שיפוצים לקבלן מצויין ומומלץ מאד לכל עבודה בתחום.אין ספק כי אם וכאשר נצטרך לבצע עבודה נוספת בתחום זה, הוא הראשון אליו נפנה.עידו צמירמחלקת הנדסהאינסטורג' ישראל בע"מ
22/10/2012יניב סקירה, המרכז לטניס בישראל שיפוץ מבנה מעץ הכולל עבודות גבס, חשמל, אלומניום, חיפוי בפאנל מבודד ועוד
הקבלן יעקבי שיפוצים א.מ. ביצע עבודה במרכז הטניס בישראל בבאר שבע.הקבלן יעקבי עשה עבודה טובה מאד לשביעות רצוננו ועמד בלוח הזמנים, עשה עבודה מקצועית - יחסו לעבודה היה רציני ומדוייק.במידה ונצטרך עבודה נוספת במתחם שלנו, אנו נפנה לקבלן יעקבי שיפוצים א.מ. בלא היסוס ואף נמליץ לשאר מרכזי הטניס בישראל לפנות אליו לביצוע עבודות. בברכה, יניב סקירה - מנהל
02/10/2012ו.שרונה, באר שבע עבודות גבס בחנות

פתחתי חנות חדשה, וחיפשתי קבלן שיבצע מדפים מגבס. לאחר חיפושים ובדיקות בחרתי ביעקבי שיפוצים. אני שמחה שבחרתי בהם לא רק בגלל המחיר הזול, אלא גם בגלל המקצועיות, האדיבות והעמידה בלוח הזמנים שקבענו.

04/04/2012אסנת זייפרט, ניר בנים צביעת בית ותיקונים כלליים
רציתי לומר תודה על השרות שנתת לנו, אני ממש מרוצה מהבחירה בעסק שלך. לא הכרתי אותך קודם ולא שמעתי על המלצות, אך כבר בתחושה הראשונה שדיברתי בטלפון, הייתה הרגשה טובה ואמינה, וכך היה.הזמנתי עבודה של צביעת הבית תיקונים כלליים וכל מה שצריך והחברה נתנה פיתרון, גם המחיר היה מצוין וזול ב 15% מקבלן אחר. הצבעים עשו עבודה נפלאה, והגדילו לעשות תיקונים נוספים שאני לא ראיתי. מה שהכי חשוב שקיבלתי עבודה מקצועית, אנשים אמינים מחיר מצוין וראש שקט שיש על מי לסמוך. הבית לאחר כל השיפוץ חזר נקי לאחר שטיפה. פשוט כיף. אז תודה רבה.
24/08/2011א.דביר, באר שבע צביעת דירה ותיקוני טיח
הוא היה בסדר גמור, עשה עבודה טובה, מקצועית, היה טוב מאד. מבחינת המחיר להערכתי הוא היה יקר יותר ממחיר השוק.
03/01/2011בריימן רגינה, באר שבע שיפוץ בית מקיף: צביעה, ריצפת בטון, קרמיקה, גבס, איטום, חשמל, שיפוץ מקלחת, בידוד, דשא סינטטי ועוד
הוא בן אדם ממש טוב, הוא מאד אמין, מסתדר עם אנשים, נעים לדבר אתו. קבלנים היום זה בעייתי כי יש הרבה לא טובים והוא דווקא היה בסדר. הוא עומד בהבטחות שלו, האיכות של העבודה היא טובה, בסופו של דבר הוא היה בסדר גמור, בחוויה הכללית אני מרוצה. הבעיה היחידה הייתה שהוא לא עמד בלוחות הזמנים שקבענו.
16/11/2010אבישג רגר, באר שבע עבודות צבע ואינסטלציה
הוא גם ליווה אותנו בתהליך של רכישת דירה וגם נתן לנו הרבה טיפים מועילים. הוא זיהה תקלה בדירה שרצינו לקנות והוא הוריד אותנו מזה במזל. בדירה שקנינו הוא עשה לנו שיפוץ ועשה לנו אותו כמו שצריך. הוא קצת יקרן אבל הוא עושה עבודה טובה.
06/11/2010רז וייצמן, באר שבע עבודות צבע ואינסטלציה
קשר ראשוני נוצר, הוא היה בסדר גמור, הוא בא, עשה את העבודה באופן נקי, מהיר ואפילו נתן לנו כמה עצות.היחסי אנוש הטובים שלו הרשימו אותי במיוחד.האתר שלכם עזר לי מאוד, נחמד לקבל המלצות מראש.
13/07/2010פרופ' וולפסון מרינה, באר שבע שיפוץ דירה בבאר שבע
אני אהבתי איך שהם עבדו אצלי. הם אנשים נחמדים, הם עושים את הדברים טוב וגם כאלה שלא עושים הרבה בלגן ורעש. הם עובדים בצורה עדינה, הייתי באותו זמן בבית ולמרות שזה לא קל, הם הפכו את זה ללא נורא ממה שזה אמור להיות.בלוחות זמנים היה עיכוב קל, אבל לא באשמתם כי אחד העובדים היה חולה.אני לא בדקתי מחירים כי היה חשוב לי שיהיו אנשים טובים וההמלצות שקיבלתי עליהם היו טובות. בסופו של דבר הייתי מרוצה. היו כמה תיקונים קטנים שהיה צריך לעשות, אבל הם היו כ"כ קטנים שלא קראתי להם לבוא למרות שהם אמרו לי שאני יכולה תמיד להתקשר והם יבואו לתקן. מה שסיכמנו הם עשו, מה שביקשתי תוך כדי, הם עשו. ממש נתנו לי הרגשה טובה.
15/06/2010ברוך שתיוי, באר שבע שיפוץ דירה: צביעה, טיח וריצוף
אחים יעקבי בצעו אצלי שיפוץ הכולל עבודות צביעה, טיח וריצוף. הם בחורים נעימי הליכות, אמינים וישרים כמו סרגל, הם לא מתחמקים מאחריות ומתקנים כל בעייה או ליקוי.בדקתי מחירים לפני ביצוע העבודה, ואני חייב לציין שהם לא הזולים ביותר, אך גם לא מהיקרים.בסיכומו של דבר אני מרוצה מאד.
18/05/2010יצחק כהן, באר שבע עבודות בחצר הבית: ריצוף משתלב, בניית חומה ודשא סינטטי
הקבלן יעקבי ביצע עבודה יפה ונקיה, בודק ומטפל בכל דבר שהוא נתקל בדרך, לא מחפף ולא "מעגל פינות", ממש קפדן על קוצו של יוד.גם לגבי לוח הזמנים הוא דייקן כמו שעון שוויצרי, התחיל וסיים העבודות במועדים שקבענו.יצא לי בעבר לעבוד עם קבלנים אחרים, ולכן אני יודע להעריך את מקצועיותו, יושרו ואמינותו של הקבלן יעקבי.ממליץ בחום.
08/10/2009אבו אורי, באר שבע עבודות פיתוח חצר בוילה
יעקבי ביצעו אצלי ריצוף משתלב וניקוז מי גשמים.עכשיו ניקוז מי הגשמים עובד יפה מאד וביעילות. מחיר העבודה לא היה זול, אבל שווה כל שקל.העבודה בוצעה בדיוק כפי שתוכנן ולשביעות רצוני המלאה.
06/10/2009שמשון קק, באר שבע שיפוץ וצביעת וילה בבאר שבע
אני מכיר את יעקבי מספר שנים. הוא קבלן אמין ביותר, דייקן מאד ועומד בהתחייבויותיו בלוחות זמנים וגם בטיב העבודה, בעל ניסיון רב ופותר כל בעייה שצצה בשטח.ממליץ מאד.
23/08/2007אירית קוגן, אוניברסיטת בן גוריון בנגב שיפוצים שונים, עבודות פיתוח וגרנוליט
חברת יעקבי ביצעה ומבצעת במסגרת קמפוסים שונים של האוניברסיטה עבודות שונות כגון: הקמת קירות גבס, עבודות טיח, עבודות צביעה, עבודות אינסטלציה, חציבת בטונים, הדבקת קרמיקה, שיפוץ שרותים, הקמת גדרות וכו'.כמו כן ביצעה ומבצעת הרבה עבודות בתחום התשתיות כגון: תיקון מדרכות מאבן משתלבת, גרנוליט ואספלט.הקבלן ביצע את העבודות בצורה מקצועית וטובה מאד, תוך שמירה על כללי הבטיחות בעבודה ועמידה בלוח זמנים.בברכה,אירית קוגןרמ"ד התאמות והתקנות
04/10/2006צבי מואיז, המכללה הטכנולוגית באר שבע עבודות פיתוח חצרות בבאר שבע
הנני לאשר בזאת כי הקבלן יעקבי ביצע עבורנו עבודות פיתוח הכוללות 1,400 מ"ר ריצוף משתלב, אבני גן, מדרגות, עפר ומצעים, ועוד.העבודות בוצעו לשביעות רצוננו.הנני להמליץ על הקבלן.בברכה,צבי מואיזרמ"ח משק
22/02/2000שלומי ביטן, עיריית באר שבע שיפוץ חדרי שרותים בבית הספר נתיבי עם
הנני לאשר בזאת כי הקבלן יעקבי ביצע עבורנו שיפוץ חדרי שרותים בבית הספר נתיבי עם בבאר שבע.העבודות כוללת ריצוף וחיפוי, צביעה, אינסטלציה ומתקני תברואה.הננו לאשר כי העבודה בוצעה לשביעות רצוננו המלאה.הנני להמליץ על הקבלן.בברכה,שלומי ביטןסגן מהנדס העיר למעקב ובקרה
15/02/1999פאר לביא, באר שבע שיפוץ אולם ספורט בבית הספר נתיבי אמירים בבאר שבע
הנני לאשר בזאת כי פיקחתי על עבודתו של הקבלן יעקבי אשר ביצע שיפוץ אולם ספורט בבית הספר אמירים בבאר שבע עבור עיריית באר שבע.בברכה,פאר לביא - מפקחפיקוח וניהול פרוייקטים בע"מ